Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Modułowe komory chłodnicze

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Jako wyłączny przedstawiciel w Polsce, Fińskiej firmy Porkka zajmującej się produkcją modułowych komór chłodniczych i mroźniczych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na mroźnie, chłodnie, kostkarki do lodu, łuskarki do lodu, stoły chłodnicze oraz mroźnicze. W ofercie posiadamy również pompy ciepła w kilku typoszeregach między innymi pompy gruntowe, powietrzne pompy ciepła, pompy ciepła do C.W.U. Pompy ciepła Sofath, przy których doborze doradzamy są produkowane we Francji, nie jest to produkcja chińska!
słowa kluczowe Komory chłodnicze, komory mroźnicze, pompy ciepła, klimatyzacja
kategorie Budownictwo >> Klimatyzacja i wentylacja
Budownictwo >> Biura projektowe, architekci
Budownictwo >> Wykańczanie wnętrz
data wpisu 2016-07-14
url http://icepro.com.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.