Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Agroturystyka i Rajdy konne - Agro-ranczo - Beskid Sądecki

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Gospodarstwo agroturystyczne specjalizujące się w turystyce konnej. Położone jest w przepięknej dolinie Popradu w paśmie górskim Beskidu Sądeckiego - tworzą go dwa pasma: wyższe Radziejowej i nieznacznie niższe, ale rozleglejsze pasmo Jaworzyny. Z gospodarstwa prowadzą szlaki w kierunku Bieszczad, Zachęcamy do aktywnego obcowania z przyjaznymi końmi, życzliwymi gospodarzami oraz przepiękną przyrodą Ziemi Sądeckiej. W naszej ofercie : JAZDY DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH WYJAZDY W TEREN TRENINGI SPORTOWE NATURAL- NAUKA NATURALNYCH METOD PRACY Z KONIEM Z ZIEMI ORAZ Z SIODŁA OPROWADZANKI NA KONIACH DLA DZIECI RAJDY KONNE (jedno lub kilkudniowe) OBOZY KONNE NAUKA JAZDY KONNEJ agro-ranczo.com/oferta/rajdy-konne.html#notice MAJÓWKI HUBERTUS ZIMOWISKA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE (grille dla szkół z oprowadzaniem na koniach, grille urodzinowe itp.)
słowa kluczowe obozy konne, rajdy konne, nauka jazdy konnej
kategorie Województwa >> małopolskie
Sport, relaks, turystyka >> Atrakcje turystyczne
Sport, relaks, turystyka >> Obiekty sportowo rekreacyjne
data wpisu 2015-03-23
ważny do 2016-03-23 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://agro-ranczo.com/
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.