Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka dronami - air-video.pl

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Air-Video pl oferuje usługi filmowania i fotografii z lotu ptaka. Naszą bogatą ofertę opieramy na nowych technologiach, nowych pomysłach i najwyższej jakości realizowanych zleceń. Zdjęcia z lotu ptaka dronami - to stosunkowo nowa dziedzina w zakresie usług fotograficznych. Możliwość wzniesienia aparatu fotografującego przez urządzenie latające, to rozwiązanie dość popularne, ale przy użyciu dużych obiektów latających typu - samoloty, helikoptery, balony itp. Wadą tych nośników to cena wykonania sesji. Nasz oferta obejmuje realizację ujęć z powietrza , ale przy użyciu nieporównywalnie tańszych rozwiązań. Nasza firma oferuje realizację zdjęć i filmów z perspektywy lotu ptaka ale przy użyciu o wiele tańszych w eksploatacji dronów. Nasze drony posiadają możliwości wykonywania tak zdjęc jak i filmów w niespotykanej dotąd jakości i stabilności ujęć. Zdjęcia z powietrza wykonujemy w rozdzielczościach i cenach dopasowanych do potrzeb i możliwości zamawiającego. Zdjęcia i filmy z drona z perspektywy lotu ptaka to oferta obejmująca kompleksowe usługi poprzez wykonanie ujęć, postprodukcję, montaż i edycję, aż po umieszczenie w odpowiednich - popularnych mediach. Zapraszając do współpracy gwarantujemy zaangażowanie i pomoc na każdym etapie realizacji.
słowa kluczowe zdjęcia z lotu ptaka, zdjęcia z drona, filmowanie z lotu ptaka, usługi dronem,
kategorie Kultura i sztuka >> Fotografia
Marketing i reklama >> Fotografia reklamowa
Media, wydawnictwa >> Banki zdjęć
data wpisu 2017-01-28
url http://air-video.pl/
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl