Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Majówka Mazury 2017 | Rejs Majówkowy | Półkolonie Olsztyn

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Majówka Mazury 2017 to niepowtarzalna okazja na zdobycie patentu żeglarza jachtowego lub popłynięcie w rejs na otwarcie sezonu. Żeglarska Majówka z Na Wiatr to 8 dni intensywnego kurs na patent żeglarza i dobrej zabawy. Półkolonie Olsztyn czyli wakacyjna szkółka żeglarska dla najmłodszych. Nasze półkolonie to niepowtarzalna okazja przeżycia niezapomnianych wakacji bez wyjeżdżania z Olsztyna. Indywidualne kursy żeglarskie to oferta skrojona na miarę potrzeb. Sam wybierz gdzie i kiedy, a my zajmiemy się resztą. Prywatne kursy żeglarskie na patent to alternatywa dla zapracowanych którzy nie mogą poświęcić 14 dnia na kurs na patent.
słowa kluczowe półkolonie Olsztyn, majówka Mazury
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Atrakcje turystyczne
Województwa >> warmińsko-mazurskie
Sport, relaks, turystyka >> Biura podróży, agencje
data wpisu 2017-02-16
url http://www.na-wiatr.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl