Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Filmy 360 stopni

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Tworzymy filmy 360 stopni. Nasza kreatywna agencja VR zajmuje się szeroko-pojętym tworzeniem treści VR. Filmy 360 które oferujemy naszym klientom zabierają widza w niesamowite światy. Do tworzenia wysokiej jakości filmów 360 stopni wykorzystujemy specjalne rigi kamerowe i układy wielu połączonych ze sobą kamer. Filmy 360 stopni to niewątpliwie przyszłość branży marketingowej. Za ich pomocą można skutecznie dotrzeć do psychiki widza i zaangażować go w pełni w opowiadaną historię. Jeśli Twoja firma potrzebuje wykorzystać filmy 360 stopni - skontaktuj się z nami.
słowa kluczowe filmy 360 stopni, filmy 360, kamery 360, rigi 360
kategorie Kultura i sztuka >> Agencje artystyczne
Województwa >> małopolskie
Marketing i reklama >> Agencje reklamowe
data wpisu 2017-06-07
url http://epicvr.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.