Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

LO wieczorowe Płock

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Wszystkich, którzy chcą zdobyć średnie wykształcenie, wymarzony zawód czy też przekwalifikować się, zapraszamy do skorzystania z oferty naszych szkół. PSDD proponują najróżniejsze formy nauki, dzięki którym każdy łatwo dopasuje je do własnych możliwości czasowych i również pogodzi z innymi zajęciami. Dorosłym planującym uzupełnić wykształcenie a oprócz tego zdać maturę, proponujemy LO zaoczne, naukę w trybie eksternistycznym albo liceum wieczorowe. Ponadto mamy w ofercie kursy maturalne dla osób, które chcą utrwalić wiedzę zdobytą w liceum i również przygotować się do egzaminów pod okiem doświadczonych nauczycieli. Naszym uczniom udostępniamy dedykowaną aplikację mobilną i również stały dostęp do materiałów z zajęć w formie online. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umożliwiamy m.in. rezerwację miejsca w wybranej szkole.
słowa kluczowe Kursy maturalne, LO zaoczne, Matura 2018
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Szkoły
Edukacja i szkolnictwo >> Licea i gimnazja
data wpisu 2017-08-28
url http://psdd.edu.pl/
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.