Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
Ogrodzenia, folie i membrany budowlane, włókniny - Niuwsky
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

RATM Rusztowania Gliwice, Katowice, Zabrze

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Specjalizujemy się od lat w kompleksowej obsłudze rusztowaniowej inwestycji budowlanych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną z wieloletnim i sprawdzonym doświadczeniem, która sprosta Państwa najbardziej wymyślnym zadaniom konstrukcyjnym. Działamy na terenie całej aglomeracji śląskiej, Katowic, Gliwic czy Zabrza. Oferujemy montaż i sprzedaż rusztowań, sprzedaż deskowań oraz doradztwo techniczne i projektowanie rusztowań.W gronie naszych partnerów handlowych są największe ogólnopolskie firmy budowlane i wiele innych prężnych przedsiębiorstw z terenu całego kraju. Roboty rusztowaniowe wykonujemy w wielu gałęziach budownictwa: -przemysł; -budownictwo sakralne; -prace konserwatorskie; -budownictwo mieszkaniowe; -budowa centrów handlowych i obiektów biurowych; -konstrukcje specjalne -ogrodzenia tymczasowe placów budów; Prowadzimy sprzedaż rusztowań i akcesoriów do rusztowań: -rusztowania ramowe i modułowe systemu plettac; -rusztowania przejezdne; -siatki i plandeki ochronne; -wciągarki linowe Geda Maxi do montażu rusztowań; Zapraszamy do Współpracy!
słowa kluczowe rusztowania katowice, rusztowania śląsk, rusztowania zabrze, rusztowania gliwice
kategorie Budownictwo >> Usługi budowlane
Budownictwo >> Materiały budowlane
Budownictwo >> Ochrona, zabezpieczenia
data wpisu 2015-05-21
ważny do 2016-05-21 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.ratm.com.pl/
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl