Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Notariusz Szczecin

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kancelaria Notarialna Przemysław Guckler Notariusz Szczecin położona jest w starej i zarazem zabytkowej dzielnicy Szczecina. Miejsce gdzie znajduje się Kancelaria Notarialna przy Jagielońskiej 26/1 w Szczecinie gwarantuje łatwy sposób dojazdu niej zarówno dla osób zmotoryzowanych, korzystających z komunikacji miejskiej, jak i pieszych. Przy głównym wejściu do budynku znajdują się kawiarenki, gdzie można napić się pysznej kawy, przed wizytą u notariusza. Dokonywanie czynności notarialnych przez notariusza jest możliwe w innym miejscu niż siedziba kancelarii.
słowa kluczowe Kancelaria Szczecin, Notariusz Szczecin, Przemysław Guckler
kategorie Administracja i polityka >> Administracja rządowa
Administracja i polityka >> Władza ustawodawcza
Województwa >> zachodnio-pomorskie
data wpisu 2017-10-30
url http://notariusz-guckler.pl/
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl