Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Pracownia Jubilerska Marek Piątek istnieje od roku 1980. Sprzedajemy biżuteria złotą, biżuterię srebrną, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, kolczyki oraz wiele wyrobów ze złota lub srebra. W Naszym asortymencie są również piękne i profesjonalnie wykonane zegarki. Posiadamy sklepy w Miechowie przy ul. Mickiewicza 1 oraz Olkuszu przy ul. Krakowskiej 14. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami: 41 383 04 53 dla Miechowa oraz 32 754 36 15 dla Olkusza. W naszych sklepach znajdą Państwo bogatą ofertę biżuterii damskiej i męskiej. Korzystamy z oferty najlepszych producentów w kraju i renomowanych importerów. Możemy sprzedać lub wykonać wybraną z katalogów biżuterię, z naszego lub powierzonego złota. Jesteśmy otwarci na pomysły i potrzeby naszych klientów. Ze szczególną dbałością podchodzimy do indywidualnych życzeń naszych klientów, dlatego stale uzupełniamy naszą wiedzę i wykształcenie. Uczestniczymy w corocznych targach jubilerskich. Chętnie służymy naszym doświadczeniem podczas zakupów jak i w każdej kwestii związanej z branżą jubilerską. Cieszy nas to, jak wielu klientów obdarza zaufaniem naszą pracę. Zapraszamy do sklepu jubilerskiego w Miechowie lub Olkuszu!
słowa kluczowe Jubiler Miechów, salon jubilerski Miechów, jubiler Olkusz, jubiler Wolbrom, sklep jubilerski Miechów, sklep jubilerski Olkusz, obrączki Miechów, obrączki Olkusz, złoto Miechów, zło
kategorie Usługi >> Jubilerstwo i zegarmistrzostwo
Handel >> Sklepy internetowe
Handel >> Sklepy tradycyjne
data wpisu 2018-05-16
url http://jubilerpiatek.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl