Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
Ogrodzenia, folie i membrany budowlane, włókniny - Niuwsky
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Geodezja Wrocław - Geogrunt

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma Geogrunt jest firmą geodezyjną działającą na terenie Wrocławia i okolic. Oferta firmy jest bardzo szeroka i kompleksowa. Obsługa geodezyjna inwestycji może zawierać takie punkty jak pomiary przed i powykonawcze, podziały i scalenia, mapy do celów projektowych i powykonawczych, pomiary pionowości budynków oraz wiele innych. Firma Geogrunt zatrudnia wykwalifikowanych pracowników oraz pracuje z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu geodezyjnego.
słowa kluczowe geodeta wroclaw, geodezja wroclaw, uslugi geodezyjne wroclaw
kategorie Budownictwo >> Geodezja, geologia i kartografia
Budownictwo >> Biura projektowe, architekci
Województwa >> dolnośląskie
data wpisu 2018-11-02
url http://www.geogrunt.eu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl