Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

54plus.eu

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Życie przypomina grę w Monopol. Każde kolejne przejście planszy trwa krócej i kosztuje więcej. Urządzenia elektroniczne, które miały oszczędzić czas - kradną go na potęgę. Może wrócić do źródeł. Uważność to zauważenie promienia słońca. Uważność to cieszenie się podmuchem wiatru. Ile jest jeszcze miejsc, które nie zostały przez nas odwiedzone?
słowa kluczowe uważność, cieszenie się życiem, podróże, zdrowy styl zycia
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Atrakcje turystyczne
Zdrowie i uroda >> Profilaktyka zdrowotna
Sport, relaks, turystyka >> Strony turystyczne
data wpisu 2019-01-07
url http://54plus.eu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.