Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Graphcom Sp. z o.o.

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Graphcom Sp. z o.o. - od kilkunastu lat działamy jako certyfikowany i autoryzowany Comarch partner. Potrafimy skutecznie wdrożyć wszystkie systemy ERP tego producenta. Do tej pory zrealizowaliśmy łącznie kilkaset zleceń na terenie całego kraju. Najwięcej klientów posiadamy w zakresie systemów erp dla małych firm - Comarch ERP XT oraz Comarch ERP Optima - ten program świetnie sprawdza się w działach księgowości, płac i kadr oraz w biurach rachunkowych. Kolejną naszą specjalizacją jest system ERP dla sieci handlowych - Comarch ERP Altum. Jednak jednym z najważniejszych i najczęściej wdrażanym przez nas rozwiązaniem informatycznym był Comarch XL - system ERP dla przemysłu, którego wykorzystują zarówno małe, średnie jak i duże firmy produkcyjne, handlowe i usługowe z różnorodnych branż. Zapraszamy do kontaktu oraz wizyty na naszej stronie www.graphcom.pl z której dowiecie się wszystkiego na temat naszej firmy.
słowa kluczowe Graphcom Sp. z o.o., comarch partner, systemy erp dla małych firm, systemy erp dla przemysłu
kategorie Komputery i internet >> Oprogramowanie
Przemysł i produkcja >> Przemysł chemiczny
Przemysł i produkcja >> Przemysł metalurgiczny
data wpisu 2019-03-11
url http://graphcom.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.