Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Kompix - Comarch Partner

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kompix Koszalin - Autoryzowany Comarch Partner od prawie 20 lat. Naszą główną usługą są wdrożenia Comarch ERP na terenie całego kraju. Dodatkowo świadczymy również usługi bieżącego serwisu IT, komputerów, laptopów, serwerów oraz utrzymania sieci informatycznych. W naszej ofercie znajdują się również kasy fiskalne Posnet i Elzab. Świadczymy również usługi polegające na bieżącej opiece informatycznej w Twojej firmie. Tym samym nie musisz się już martwić o przestoje Twojego przedsiębiorstwa i związane z tym straty. Dostarczamy do klienta kompleksową infrastrukturę informatyczną począwszy od systemu np. Comarch XL dla średnich i dużych przedsiębiorstw przemysłowych po innowacyjne rozwiązania sprzętowe, które zawsze dostosowujemy do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów. Odwiedź stronę www.kompix.pl aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług oraz posiadanych referencji w poszczególnych branżach oraz rodzajach systemów ERP dla firm. Umów się na bezpłatną konsultację w naszym lub Twoim biurze!
słowa kluczowe kompix, comarch partner koszalin, wdrożenia comarch erp, comarch xl, kasy fiskalne
kategorie Komputery i internet >> Oprogramowanie
Komputery i internet >> Doradztwo informatyczne
Komputery i internet >> Sprzęt komputerowy
data wpisu 2019-03-14
url http://kompix.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.