Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Alibi zespół muzyczny

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zespół muzyczny Alibi specjalizuje się w prowadzeniu imprez i uroczystości typu bal, wesele grając obszerny repertuar z rozmaitych z różnych czasów i gatunków muzycznych. Skład: wokalistka, saksofon, akordeon, gitara, perkusja, bas. Muzyka na żywo. Wieloletnie doświadczenie. Zespół posiada profesjonalne instrumenty, wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i efekty świetlne. Zaletą zespołu jest przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu uroczystości okolicznościowych. Dzięki temu stworzy niezapomniane, miłe chwile, które zapiszą się w pamięci wielu osób. Zespół należy do czołówki zespołów weselnych w lubelskim.
słowa kluczowe zespół muzyczny, zespół na wesele, zespół weselny, lublin, lubelskie, lubartow, bal, studniówkę
kategorie Kultura i sztuka >> Muzyka
Hobby i rozrywka >> Organizacja i obsługa imprez
Województwa >> lubelskie
data wpisu 2019-03-20
url https://www.alibi.net.pl/
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.