Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Flagi reklamowe należą do kanonu nośników reklamowych używanych przez firmy do celów promocyjno-reklamowych. Flagi są produktem uniwersalnym i łatwym w transporcie, co sprawia, że doskonale sprawdzają się jako przenośnie nośniki reklamowe. Stosuje się je zarówno jako uzupełnienie stoiska targowego, wydzielenie miejsca promocji lub imprezy plenerowej, jak również oznakowanie punktu handlowego. Flagi sprawdzą się w różnych warunkach pogodowych - są odporne na warunki atmosferyczne. Nie straszne im promienie słoneczne i ulewa. Wśród flag reklamowych szczególna pozycję zajmują flagery (windery, beach flagi), ponieważ dzięki łukowemu kształtowi masztu flagi na nich rozpięte są zawsze doskonale widoczne, nawet przy bezwietrznej pogodzie. Maszty winderów oferowanych przez na wykonane są aluminium lub aluminium i włókna szklanego, dzięki czemu maszt uchyla się na wietrze. Konstrukcja flagi umieszczona jest zwykle na obciążanej podstawie z rotatorem lub wbijaku. Dzięki rotatorowi flager może obracać się na wietrze, co przedłuża jego trwałość. Flagi drukowane są techniką cyfrową na materiale poliestrowym 120 g/mkw. Nadruk jest jednostronny - tkanina flagowa jest materiałem na transparentnym - po drugiej stronie widoczne jest lustrzane odbicie nadruku. Oprócz flagerów proponujemy również tradycyjne flagi w kształcie prostokąta, które można umieścić na maszcie, drzewcu lub po prostu trzymać w dłoniach np. podczas wydarzeń sportowych czy manifestacji. Ofertę naszą dopełniają maszty flagowe ekonomiczne, przeznaczone do osadzenia w gruncie. Ich wysokość to aż 5,5 m, a więc przekaz umieszczony na tak wysoko zawieszonej fladze na pewno będzie doskonale widoczny.
słowa kluczowe flagi reklamowe, flagi firmowe, flagi z logo, windery, beach flagi, druk na tkaninach, druk na tekstyliach, maszty flagowe, podstawy do winderów, wbijaki, akcesoria flagowe, chorąg
kategorie Marketing i reklama >> Agencje reklamowe
Marketing i reklama >> Targi, wystawy, konferencje
Marketing i reklama >> Systemy wystawiennicze
data wpisu 2019-07-31
url https://flager.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl