Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Chemoil

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma Chemoil swoją siedzibę ma w Gorzowie Wielkopolskim. Od wielu lat zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą olejów, smarów, płynów eksploatacyjnych oraz kosmetyków samochodowych renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Prowadzimy sprzedaż wyrobów dla potrzeb motoryzacji, jak i dla przedsiębiorców wykorzystujących je dla potrzeb przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: - duży wybór olejów: silnikowe, hydrauliczne, przekładniowe, specjalistyczne (transformatorowe, hartownicze, turbinowe), przemysłowe-rolnicze (STOU, UTTO, Transol CLP/SP, wielofunkcyjne) i maszynowe (LAN, EKO) - smary - płyny chłodnicze, solarne i eksploatacyjne - nafty - parafiny - rozcieńczalniki - kosmetyki samochodowe i wiele innych produktów Jesteśmy solidną i rzetelną firmą, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za główny cel stawiamy sobie dostarczanie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie czasu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu z nami.
słowa kluczowe oleje, smary, płyny, nafty, parafiny, benzyny, oleje silnikowe, chemia samochodowa
kategorie Motoryzacja >> Części i akcesoria samochodowe
Handel >> Sklepy tradycyjne
Województwa >> lubuskie
data wpisu 2015-07-07
url http://chemoil.net.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl