Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Gabinet psychoterapii Kraków

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Obecnie przyjmuję pacjentów w swoim gabinecie, współpracuję również z poradnią uzależnień w Centrum Medycyny Profilaktycznej, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i terapię par. W codziennej praktyce psychoterapeutycznej zajmuję się terapią osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Pracuję również z parami i rodzinami. Posiadam długoletnie doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami osobowości z obszaru borderline, DDA, współuzależnienia. Pracuję także wglądowo z osobami uzależnionymi utrzymującymi abstynencję, oraz innymi uzależnieniami nie chemicznymi. W swojej pracy klinicznej łączę podejście psychodynamiczne i systemowe co oznacza , że opieram psychoterapię na rozmowie i wraz pacjentem poszukuję innego spojrzenia na jego bolączki i cierpienie.
słowa kluczowe gabinet psychoterapii kraków, terapia dla par kraków, psycholog kraków, superwizor kraków
kategorie Zdrowie i uroda >> Informacja medyczna
Zdrowie i uroda >> Lekarze
Zdrowie i uroda >> Centra medyczne
data wpisu 2020-06-25
url http://www.psycholog-superwizor.krakow.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl