Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Posadzka na ogrzewanie podłogowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Na rynku naszym działamy od 2013 r. Zajmujemy się produkcją, dystrybucją, wszechstronnym wsparciem technicznym i wykonawstwem w zakresie współczesnych rozwiązań dotyczących posadzek oraz kompletnych systemów grzewczych. W szczególności zajmujemy się produkcją i wykonawstwem nowoczesnych posadzek anhydrytowych we wrocławiu na płytki, wyrabianych według niemieckiej techniki. Robimy również posadzki samorozlewne oraz pianobetony. Logistycznie jesteśmy przygotowani do obsługi realizacji wielkopowierzchniowych, jaki i budownictwa lokalowego. Na dzień jesteśmy w stanie dokonać do 650 m2, a nasze zaplecze wytwórcze przygotowywane jest do robienia masy jastrychowej w wielkości 50 m3 na godzinę. Ciekłe jastrychy anhydrytowe polecamy firmom prowadzącym inwestycje na terenie kątów wrocławskich, jak i użytkownikom indywidualnym. Termolit do tego proponuje zrealizowanie: - przyrządzania podłoża pod jastrych - m.in. umieszczanie styropianów - pianobetonu - świetny pod styropiany do zrównywania podłoża i ubezpieczenia instalacji grzewczych i wodnych. - wylewek anhydrytowych - ogromna przewodność termiczna, właściwości samorozlewne, szybkość wypełnienia - ogrzewania podłogowego - niskotemperaturowe wodne w metodach z wylewką oraz bez wylewki - ogrzewania podłogowego w gotowych wylewkach - bruzdowanie pod ogrzewanie podłogowe - ANHYDRYTOWEJ PŁYTY GRZEWCZEJ TERMOLIT - kompleksowe rozwiązanie do podłóg - nadzwyczajnie zaplanowany system ogrzewania podłogowego z wylewką anhydrytową. Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą koniecznie zapytaj nas o ofertę! Jesteśmy osiągalni od poniedziałku do piątku.
słowa kluczowe posadzka, posadzki, wylewka, wylewki, podłoga, podłogi, ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe
kategorie Budownictwo >> Budownictwo mieszkaniowe
Budownictwo >> Usługi budowlane
Budownictwo >> Materiały budowlane
data wpisu 2020-09-03
url https://www.termolit.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl