Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Dobra koncentracja uwagi - gry edukacyjne

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Dobra koncentracja uwagi na wykonywanym zadaniu jest ogromnie istotna w naszym codziennym życiu. Nie można przecież jakiejkolwiek rzeczy zrobić właściwie, kiedy się na tym nie koncentrujemy. Na dodatek, w tego typu przypadku trwonimy także dużo czasu, bo wciąż się rozpraszając zapewne nie wykonamy zleconych nam zadań w krótkim czasie. Jak się okazuje problemy z koncentrowaniem się dotykają nie jedynie dzieci czy młodzież, na którą nieustannie się narzeka, lecz również osoby starsze. Zapewne każdy spośród nas złapał się w jakimś momencie na tym, że zamiast pracować myśli o czymś całkowicie nie związanym z pracą, a to skutecznie obniża naszą wydajność. Co więc uczynić aby nasz umysł pracował właściwie, dzięki czemu koncentracja uwagi na wykonywanych przez nas zadaniach będzie również dobra? Możliwości jest sporo, ale najważniejsze jest to aby regularnie trenować nasz umysł, ponieważ jedynie w ten sposób będzie on zdolny do poprawnego funkcjonowania, z czym wiąże się przecież umiejętność koncentrowania się. Zapewne mnóstwo osób już na wstępie uzna, że ćwiczenia umysłu nie są dla nich, bo zajmują dużo czasu oraz są po prostu nużące. Nic bardziej mylnego – nowoczesne rozwiązania to połączenie ciekawej rozrywki z nauką. Jeśli zatem chcielibyśmy żeby nasza koncentracja uwagi była niemal perfekcyjna, warto zainteresować się programami edukacyjnymi na komputer. Pomocna tu jest Akademia Umysłu (Koncentracja uwagi, Pamięć, Szybkie czytanie, Junior, Gry Świata) w której odnajdziemy bardzo dużo interesujących ćwiczeń. Te programy i gry edukacyjne na pewno przykują naszą uwagę oraz spowodują, iż zapomnimy o tym, że w rzeczywistości jest to trening mózgu. Korzystając z nich regularnie można mieć pewność, iż koncentracja uwagi na naszych zadaniach przestanie być jakimkolwiek problemem. To recepta jak szybko się uczyć. Dzięki temu nasza wydajność będzie większa, a w pracy usłyszymy same pochwały. To nie tylko dobra koncentracja ale również łatwe zapamiętywanie, szybkie czytanie czy lepsza spostrzegawczość.
słowa kluczowe koncentracja uwagi, gry edukacyjne, zapamiętywanie, szybkie czytanie, jak skutecznie się uczyć
kategorie Hobby i rozrywka >> Gry komputerowe
Komputery i internet >> Oprogramowanie
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
data wpisu 2015-08-10
url http://www.akademia-umyslu.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.