Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Firma EKOB - TBA zajmuje się dystrybucja biopreparatów do różnorodnych zastosowań. Proponujemy bakterie do oczyszczalni przydomowych oraz bakterie do szamba, zmniejszające liczbę ścieków, rozpuszczające osady, redukujące ilość uciążliwych napraw i przepompowań oraz ekologicznych środków czystości. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór preparatów dla oczyszczalni komunalnych i umożliwiających biologiczne oczyszczanie ścieków przemysłowych, w tym rozkład m.in. ligniny, cyjanków czy ropopochodnych. Preparaty te regulują procesy nitryfikacji, przywracają prawidłowe Ph ścieków. Ostatnia grupa naszych produktów to te służące do bioremediacji gruntów, rekultywacji oczek wodnych i stawów hodowlanych poprzez rozkład zanieczyszczeń i przywracanie naturalnych procesów biologicznych.
słowa kluczowe oczyszczanie ścieków przemysłowych, bakterie do oczyszczalni, bakterie do szamba, bakterie nitkowate, bioremediacja, preparaty do oczyszczalni, rozkład ropopochodnych, nitryfikacj
kategorie Rolnictwo, hodowla, żywność >> Ogrodnictwo
Budownictwo >> Instalacje sanitarne
Dom i ogród >> Gospodarstwa domowe
data wpisu 2015-09-24
url http://www.ekobtba.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl