Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
Ogrodzenia, folie i membrany budowlane, włókniny - Niuwsky
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Nauka za darmo - Kenis

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Platforma edukacyjna na której znajdziesz bezpłatne materiały edukacyjne związane z nauką w gimnazjum i liceum oraz darmowe kursy szkolne i zawodowe, które pomogą Ci opanować nowe umiejętności związane z językami obcymi, obsługą programów czy programowaniem stron internetowych. Na Kenis możesz też przetestować swoją wiedzę. Jeśli potrzebne Ci korepetycje z matematyki czy innego przedmioty, to znajdziesz je w formie wideo.
słowa kluczowe nauka, korepetycje, kursy za darmo
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
Komputery i internet >> Serwisy internetowe
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
data wpisu 2015-01-22
ważny do 2016-01-22 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://kenis.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl