Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Kancelaria Notarialna Warszawa - Notariusz Warszawa

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Profesjonalna warszawska Kancelaria Notarialna założona w 1994 roku. Zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Brackiej 20/17 na tyłach dawnego domu towarowe "SMYK". Godziny urzędowania 10-17 pon-pt. Notariusze udzielają bezpłatnych porad notarialnych zarówno w siedzibie kancelarii jak i telefonicznie. Tel: 22 827 25 38 Mail: sekretariat@kancelarianotarialna.eu Zakres czynności: - akty notarialne, - czynności notarialne, - usługi notarialne, - umowy majątkowe - spadki, - darowizny, - testamenty, - poświadczenie - oraz wiele innych w graniach uprawnień notariusza. Zapraszamy!
słowa kluczowe kancelaria notarialna, notariusz, notariusze, notariusz warszawa, kancelaria notarialna warszawa
kategorie Województwa >> mazowieckie
Finanse i ubezpieczenia >> Informacja gospodarcza
Nieruchomości >> Spółdzielnie mieszkaniowe
data wpisu 2015-09-30
url http://www.kancelarianotarialna.eu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.