Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

śmieszne kawały

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Od momentu wprowadzenia aparatów fotograficznych, które były dostępne w zwykłych cyfrówkach, a obecnie także telefonach komórkowych zwiększyła się popularność zdjęć, które ludzie wykonują sobie samodzielnie. Zyskały one miano selfie, które najczęściej wykonywane są z pomocą lustra bądź ręki, którą wyciągając do przodu wykonujemy sobie zdjęcie. Z duchem czasu postanowili pójść liczni producenci smartfonów oraz tabletów, z których pomocą ich posiadacze mogą wykonywać coraz lepsze smieszne zdjęcia. Takie fotografie są bardzo popularne przede wszystkim na łamach portali społecznościowych, w których publikuje je bardzo wiele osób. Z upływem czasu coraz bardziej popularne stały się jednocześnie smieszne obrazki gwiazd, które decydowały się publikować osoby, które są znane z życia publicznego. Byli to zarówno aktorzy, aktorki, piosenkarze, a także dziennikarze i celebryci. Bardzo często takie fotografie wywołują wręcz śmiech lub uśmiech politowania, gdy niechcący na zdjęciach pojawiają się niepożądane elementy. Wydawałoby się, że takie zdjęcia są domeną Pań, jednak coraz częściej wykonują je także Panowie.
słowa kluczowe śmieszne obrazki, śmieszne zdjęcia, śmieszne kawały, śmieszne filmy
kategorie Kultura i sztuka >> Fotografia
Komputery i internet >> Serwisy internetowe
data wpisu 2015-01-24
url http://stylunio.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl