Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Telefirma.pl - usługi internetowe (zdalnie, cała Polska)

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Ideą naszej firmy jest zdalne świadczenie wszelkiego typu usług informatycznych, które można wykonać przy dużym udziale łącza internetowego. Dzięki temu możemy działać na obszarze całego kraju. Wśród naszego asortymentu znajdziecie zarówno przenoszenie strony WWW na inny hosting, jak również tworzenie nowych serwisów, po "opiękę" nad stronami już istniejącymi. Specjalną ofertę kierujemy do organizacji pozarządowych non-profit, osób zbierających 1% lub innych działających charytatywnie. Dla NGO wysokie upusty cenowe.
słowa kluczowe strony, internetowe, hosting, przenoszenie, administracja, ngo
kategorie Komputery i internet >> Doradztwo informatyczne
Komputery i internet >> Tworzenie stron WWW
Administracja i polityka >> Instytucje i organizacje pozarządowe
data wpisu 2015-10-06
url http://telefirma.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl