Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

wideofilmowanie gorlice, fotografia ślubna gorlice DM Studio

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
DM Studio jest zespołem młodych i kreatywnych ludzi, których połączyła pasja. Fotografia i film stały się naszym sposobem na życie. Dzięki temu zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do swobodnego tworzenia w świecie filmu i fotografii. Na co dzień zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem filmów i fotografii ślubnych. Pracujemy nad doskonaleniem naszego warsztatu tworząc także filmy reklamowe, instruktażowe, reportaże telewizyjne, teledyski i sesje zdjęciowe. Do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie i staramy się wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. W każdą realizację wkładamy całych siebie, aby dopracowany był nawet najdrobniejszy szczegół. Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego, jednak nie widzimy przeszkód aby pracować w innych zakątkach Polski, czy poza jej granicami. Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do współpracy.
słowa kluczowe wideofilmowanie gorlice, fotografia ślubna gorlice, kamerzysta gorlice, fotograf gorlice
kategorie Usługi >> Wideofilmowanie
Kultura i sztuka >> Fotografia
Województwa >> małopolskie
data wpisu 2015-10-26
url http://www.dm-studio.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl