Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Kierunek Chorwacja - przewodnik

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Serwis "Kierunek Chorwacja" to internetowy przewodnik po Chorwacji. Główny trzon serwisu stanowi "Przewodnik", w którym znajdują się opisy poszczególnych miast i kurortów Chorwacji. Nie są to tylko suche fakty, ale także subiektywne odczucia, informacje o zabytkach i atrakcjach turystycznych, a także szczegółowy opis historii danego miejsca. Wszystkie opisy miast w naszym "Przewodniku" wzbogacone są o obszerną galerię zdjęć. Ponadto w serwisie informacje o plażach w Chorwacji, o najpiękniejszych wyspach, a także o ośrodkach naturystycznych, których w Chorwacji jest szczególnie dużo. Ponadto w serwisie wiele miejsca poświęcamy na turystykę aktywną w Chorwacji i opisy poszczególnych parków narodowych. W serwisie także porady praktyczne, informacje o lotniskach i autostradach. Sporo miejsca poświęcamy na ceny w Chorwacji (zarówno ceny za przejazdy autostradami, jak i na ceny w sklepach czy restauracjach). Dzięki współpracy z portalem rezerwacyjnym w naszym serwisie bezpośrednio można zarezerwować noclegi w hotelach i apartamentach w Chorwacji.
słowa kluczowe Chorwacja, Adriatyk, wakacje, morze, Split, Trogir, Dubrownik, Istria
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Mapy, przewodniki i plany
Sport, relaks, turystyka >> Strony turystyczne
Sport, relaks, turystyka >> Atrakcje turystyczne
data wpisu 2015-11-13
url http://www.kierunekchorwacja.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl