Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Grafik freelancer Kraków

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Strona Studia Graficznego, które jest prowadzone przez grafika freelancera z Krakowa. Znajdują się w nim liczne przykłady prac z zakresu grafiki komputerowej, nie tylko tej do użycia w sieci, ale także, a może przede wszystkim, przeznaczone do druku. Bogate portfolio uzupełniają teksty ze sporą dawką wiedzy branżowej, które ułatwiają komunikację autorki z klientami, ponieważ dają solidne podstawy do rozmowy na temat projektowania graficznego i pozwalają uporać się z zadaniem zlecenia wykonania projektu.
słowa kluczowe grafik freelancer Kraków
kategorie Biznes >> Drukarnie i zakłady graficzne
Komputery i internet >> Grafika komputerowa
Województwa >> małopolskie
data wpisu 2015-12-08
url http://kingaszumilas.com/
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.