Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
Ogrodzenia, folie i membrany budowlane, włókniny - Niuwsky
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Ośrodel leczenia uzależnień Poznań

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
U większości osób uzależnionych od alkoholu AZA przebiega w sposób niepowikłany ale często wymagający leczenia. Naszym celem jest umożliwienie pacjentowi, który chce lub musi przerwać picie, bezpiecznego i humanitarnego przejścia bardzo trudnego i przykrego okresu odstawienia (odtruwania), który w razie wystąpienia powikłań, może być niebezpieczny dla zdrowia, a nawet życia. Ważne jest, żeby zapobiec tym powikłaniom. W tym celu podczas detoksykacji pacjent otrzymuje różnego rodzaju leki i kroplówki, które dostarczają do organizmu niezbędne mikroelementy, a także wypłukują trujące metabolity rozkładu alkoholu.Dzięki pomocy naszego doświadczonego zespołu lekarzy, pielęgniarek i psychoterapeutów nasi pacjenci mogą bezpiecznie i komfortowo przejść przez ten trudny okres odtrucia alkocholowego oraz, jeśli wyrażą takie życzenie, rozpocząć terapię w naszej Poradni Leczenia Uzależnień Terapia.
słowa kluczowe terapia alkoholowa poznań, detox poznań, detoks poznań
kategorie Województwa >> wielkopolskie
Zdrowie i uroda >> Sanatoria i uzdrowiska
Zdrowie i uroda >> Uzależnienia, nałogi
data wpisu 2015-12-15
url http://www.moje-zycie.eu/
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl