Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Fordon

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Portal dla mieszkańców największej dzielnicy Bydgoszcz - Fordonu. Znajdziesz u nas bieżące informacje z Fordonu, informacje o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, najlepsze adresy restauracji i barów szybkiej obsługi w Fordonie i wiele innych, przydatnych informacji. Dodatkowo publikujemy fotorelacje i ciekawostki związane z Fordonem. Zapraszamy.
słowa kluczowe fordon, fordoński, fordonu, 4don, bloki
kategorie Gastronomia >> Pizzerie
Komputery i internet >> Serwisy internetowe
Sport, relaks, turystyka >> Atrakcje turystyczne
data wpisu 2016-01-26
url http://www.4don.pl/
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.