Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Dj, konferansjer, wodzirej - Tomasz Bobin

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Do każdej imprezy podchodzę profesjonalnie i z zaangażowaniem. Spotykam się wcześniej ze zleceniodawcą i ustalamy szczegóły. Imprezy prowadzę osobiście. Doświadczenie w branży od 1991 roku. Jestem otwarty na propozycje. Dysponuję materiałem muzycznym od lat 60 do współczesnych. Spełniam wszelkie prośby muzyczne oraz dedykuję piosenki wybranym osobom. Zapewniam obsługę muzyczną imprez na terenie woj. warmińsko-mazurskiego i nie tylko. Oferuję również imprezy vinylowe - posiadam kolekcję 500 płyt.
słowa kluczowe dj olsztyn
kategorie Kultura i sztuka >> Muzyka
Kultura i sztuka >> Agencje artystyczne
data wpisu 2016-02-03
url http://dj-mazury.pl/
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.