Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Fotograf Lublin - Aleksander Tondos - fotografia ślubna

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Fotografia Ślubna i Reklamowa to moja największa pasja. Oferuję także zdjęcia z pleneru ślubnego oraz rodzinne i dziecięce. W czasie swojej pracy skupiam się na uchwyceniu ulotnych momentów, uśmiechów i spojrzeń. Zdjęcia takie pozostaną pamiątką na całe życie i w przeciwieństwie do pozowanych ujęć, będą przywoływały konkretne wspomnienia. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio ślubnym.
słowa kluczowe fotograf lublin, fotografia ślubna lublin, sesje plenerowe, zdjęcia rodzinne, fotografia slubna lublin,
kategorie Kultura i sztuka >> Fotografia
Województwa >> lubelskie
Marketing i reklama >> Fotografia reklamowa
data wpisu 2016-02-19
url http://www.tondos.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl