Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Strona Polonii w Manchester: informacje, ogłoszenia, katalog firm, praca

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Polmancs.co.uk to serwis informacyjny skierowany do wszystkich Polaków zamieszkujących Greater Manchester. Redakcja serwisu dba o aktualność newsów, rzetelność informacji i różnorodną tematykę. Każdy Polak zamieszkujący północną część Anglii powinien znać ten dobry adres! Tylko na polmancs.co.uk dodasz ogłoszenie o pracy, sprzedaży czy wynajmie pokoju. Nasz serwis wspiera również lokalne firmy i przedsiębiorstwa za pomocą moderowanego katalogu firm. Polacy w Manchester - łączcie się!
słowa kluczowe Polonia, Manchester, Wielka Brytania, katalog firm Manchester, ogłoszenia Manchester
kategorie Media, wydawnictwa >> Serwisy informacyjne
Komputery i internet >> Serwisy internetowe
Media, wydawnictwa >> Prasa
data wpisu 2016-02-20
url http://polmancs.co.uk
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl