Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

badanie oct wrocław

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Wykonujemy badanie OCT przy użyciu Stratus firmy Zeiss (optyczny tomograf koherentny) Jest to urządzenie, które zdominowało diagnostykę chorób siatkówki. Dzięki niemu możliwa jest laseroterapia siatkówki Wrocław Jest ono szczególnie przydatne w diagnostyce zmian chorobowych w obrębie najważniejszej sfery narządu wzroku - dna oka, tzw. plamki. OCT jest badaniem nieinwazyjnym, które w wielu przypadkach może zastąpić badanie jakim jest angiografia fluoresceinowa, wymagającą dożylnego podania kontrastu (fluoresceiny). Podczas badania pacjent siada przed aparatem z głową umiejscowioną nieruchomo na podpórce, a badający obserwując na ekranie monitora obraz dna oka rejestruje przekrój poszczególnych jego elementów. Ponieważ badanie jest całkowicie bezinwazyjne może być powtarzane wielokrotnie. Badanie trwa przeważnie od kilku do maksymalnie kilkunastu minut, a wydruki jego wyników są uzupełnione dodatkowym opisem. Wyniki OCT w oryginale zostają w posiadaniu pacjenta, który powinien je przechowywać jako ważną dokumentację lekarską.
słowa kluczowe badanie oct wrocław, okulista wrocław
kategorie Zdrowie i uroda >> Centra medyczne
Zdrowie i uroda >> Lekarze
Województwa >> dolnośląskie
data wpisu 2016-03-01
url http://www.okolek.pl/badanie-oct-wroclaw.html
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
Podolog Poznań | psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl