Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
Ogrodzenia, folie i membrany budowlane, włókniny - Niuwsky
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Nasza firma zajmuje się montażem kotłów gazowych i całych kotłowni oraz budową gazowych instalacji domowych . Jesteśmy autoryzowanym instalatorem producentów kotłów Viessmann oraz Junkers. Instalację gazową możemy, na życzenie klienta wykonać kompleksowo. Rozpoczynamy od projektu instalacji, uzyskujemy pozwolenie na budowę, wykonujemy instalację, przeprowadzamy próbę szczelności a następnie przekazujemy zamawiającemu dokumenty niezbędne do zawarcia umowy z dostawcą gazu. Wykonujemy również instalacje centralnego ogrzewania a także serwisujemy kotłownie. Posiadamy wszystkie uprawnienia wymagane przy wykonywanych przez nas usługach: gazowe, ciepłownicze, elektryczne jak również uprawnienia wymagane przy zgrzewaniu gazowych instalacji doziemnych z rur PE. Mamy własny specjalistyczny sprzęt: podnośnik montażowy do robót przy kominach, wiertnicę do żelbetu, rusztowania, młoty przebiciowe. Korzystając z naszych usług klient nie jest narażony na dodatkowe koszty wynajmu sprzętu. Świadczymy usługi w Gdańsku i okolicach oraz w całym województwie pomorskim.
słowa kluczowe montaż kotła, kocioł, gaz, instalacja gazowa domowa, w domu, grzewcza, co, centralnego ogrzewania, instalator, kotłownia, piec, ogrzewanie podłogowe, wodna, kanalizacja, komin kana
kategorie Budownictwo >> Instalacje gazowe
Budownictwo >> Instalacje sanitarne
Województwa >> pomorskie
data wpisu 2016-03-05
url http://jmdtermotechnika.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl