Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
Ogrodzenia, folie i membrany budowlane, włókniny - Niuwsky
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Ekrany LED

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Investtech to fachowa firma tworząca specjalistyczne sprzęty LED. Przełomowa technologia diodowa zapewni niezwykłe rezultaty wizyjne na masowych i niewielkich imprezach. Investtech proponuje różnorodne rozwiązania zapewniające skuteczną treść reklamową i doskonałe efekty audio-wizualne. W bogatej ofercie artykułów odnajdą Państwo profesjonalne wielkoformatowe telebimy, wyświetlacze LED, kurtyny wizyjne i bandy LED. Takie produkty będą doskonałym uzupełnieniem dekoracji scenicznej. Stanowią wyśmienity nośnik informacji i efektownie przekazują treści reklamowe. Mogą być instalowane zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i otwartych.Wyśmienicie sprawdzą się w centrach handlowych, organizacjach publicznych, w stadionach sportowych i podczas transmisji wydarzeń podczas wszelkich koncertów.Sprzęty ledowe to także wysokiej rangi ekrany wizyjne przedstawiające treść w skrajnych warunkach pogodowych, co czyni je bardzo praktycznymi.W firmie Investtech odnajdą Państwo akcesoria z naprawdę wysokiej półki. Dodatkowo zajmujemy się także serwisowaniem sprzętów i obsługą imprez masowych. Świadczymy fachowe usługi, bazując na branżowym sprzęcie i bogatej wiedzy o technologii LED. Serdecznie zapraszamy!
słowa kluczowe ekrany led, telebimy, producent, bandy led, wynajem telebimów
kategorie Elektronika i telekomunikacja >> Elektronika
Elektronika i telekomunikacja >> Sprzęt TV i video
Marketing i reklama >> Reklama outdorowa
data wpisu 2016-03-09
url http://www.investtech.pl
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań | Polecamy |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl