Cedrynek - kosmetyki naturalne
Katalog stron
green-transport.pl - przewozy pasażerskie
Niszczarki Kobra
Dj na wesele
Nauka za darmo - Kenis
śmieszne kawały
Leather4you.pl - Sklep internetowy z odzieżą skórzaną
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Ermlab sp. z o.o.

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Tworzenie nowoczesnych aplikacji internetowych w architekturze klient-serwer zgodnie z najnowszymi standardami. Nasze doświadczenie w technologiach: Python, Django, Drupal, ASP.NET, HTML 5, CSS 3. Dla wymagających klientów posiadamy możliwość zaprojektowania aplikacji internetowej czasu rzeczywistego. Programujemy aplikacje mobilne zazwyczaj będące uzupełnieniem aplikacji internetowej. Korzystamy z technologii Xamarin, Cordova na platformach: Android, IOS, Windows Phone.
słowa kluczowe aplikacje internetowe, strona www, aplikacja mobilna
kategorie Komputery i internet >> Tworzenie stron WWW
Komputery i internet >> Serwisy internetowe
Komputery i internet >> Oprogramowanie
data wpisu 2016-04-06
url http://ermlab.com/
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.